Styrelse & Organisation


www.motionspokalen.se
motionspokalen@hotmail.se
STYRELSE 2017 Arbetsuppgifter Namn Kontakt
Ordförande & Huvudledare OF & HL Lars-Eric Dahlstedt larsericdahlstedt@gmail.com
Sekreterare S Eva Rustner Eklann rustner@eklann.com
Kassör K Anna-Karin Dahlstedt anna-karin31@hotmail.com
Ledamot STL Daniel Hanngren daniel.hanngren@hotmail.com
Ledamot STL Lena Larsson lena.larsson.123@gmail.com
Ledamot STL Eva Lindblad Holst eva@familjenholst.com
Webmaster & Statistikansvarig WM & SA Daniel Hanngren motionspokalen@hotmail.se
REVISORER
Revisor R Lennart Centerlind lennart.centerlind@gmail.com
Revisorsuppl. Rs Peter Wendler peter.wendler@tele2.se
VALBEREDNING
Sammankallande VB Eva Lindblad Holst eva@familjenholst.com
Ledamot VBL Göran Häger hagergoran@gmail.com
Ledamot VBL Annica Sandström sandstrom.annica@telia.com
PRISKOMMITTÉ
Sammankallande PK Inger Mårtensson inger.martenson@comhem.se
Ledamot PKL Erik Lundström lundstromerik070@gmail.com
Ledamot PKL Johan Zethrin johan@nysatra.com
FESTKOMMITTÉ – LADIES CUP 50 ÅR
Samankallande PKL Lena Larsson lena.larsson.123@gmail.com

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>